Na začátku příběhu značky Wuders stáli dva bratři. kteří se rozhodli vyrábět nábytek po svém. V roce 2017 dvojčata Dominik a Honza Herkovi založili ve svých dvaceti letech značku industriálního nábytku Wuders. Časem přibrali i svého o dva roky staršího bratra a rodinný podnik byl kompletní. Jejich srdce bije v dílně, kde vytvářejí stolylavicežidle a další nábytek, který vydrží i desítky let.

foto: Wuders

Filozofie značky Wuders jsou rodina, svobodná mysl, originál, kvalita a péče. Rodina je totiž základ všeho. Porozumět dřevu a dalším materiálům se dělil do nové generace, jak dřevo opracovat a jak vyzdvihnout jeho přirozenost a ušlechtilost. Svobodná mysl symbolizuje to, že si mladá značka muže dělat věci po svém a jejich jediným kritikem je samotný zákazník. Originál je představa, která dostala tvar. Kvalita a zároveň funkčnost je nadmíru důležitá. Z dílny nikdy nevyjde produkt, se kterým by jeho autoři nebyli spokojení.

foto: Wuders

V prvním roce tvořila obrat především zakázková výroba, díky které Wuders utržili přes dva milionu korun. V roce 2019 tvořily drtivou většinu třímilionového obratu již pouze objednávky z eshopové nabídky, na kterou se od začátku roku Wuders zaměřili místo zakázkové výroby. Pro rok 2020 mají Dominik, Honza a Václav Herkovi sen překročit hranici třiceti milionů korun.

foto: Wuders

www.wuders.cz